Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

 

 

 

 

01.10.2019 ж. агротехникалық колледжі  қызметкерлерінің тізімі

Список работников агротехнического колледжа по состоянию на 01.10.2019г.

  

Тегі, аты-жөні

Ф.И.О.

Лауазымы

Занимаемая должность

1

Ибраев Манарбек Каратаевич

Директор

2

Колесникова Людмила Болеславовна

Дир. ақпараттық технологиялар бойынша орынбасары-зам по информ. технол.

3

Алтыбекова Сауле Тохташавна

Директордың ОТЖ бойынша орынбасары-зам по УВР

4

Базарова Лаззат Есимовна

Директордың ОШЖ бойынша орынбасары-зам по УР

5

Байсаринов Ергали Вахитович

Директордың кәсіптік оқыту бойынша орынбасары-зам по ПО

6

Ульрих Татьяна Валерьевна

Директордың ӘШБ бойынша орынбасары-зам по АХЧ

7

Байсаринова Толкын Абаевна

Әдіскер - методист

8

Феоклистов Алексей Петрович

Оқу шеберханаларының меңгерушісі – зав.уч. мастерскими

9

Скрипка Игорь Николаевич

Оқу базасы меңгерушісі – зав.уч.базой

10

Пак Лаврентий Борисович

Оқу базасы меңгерушісі – зав.уч.базой

11

Милкина Сауле Тлеубекжановна

Жатақхана менгерушісі – зав. общежития

12

Кротова Любовь Александровна

Бас бухгалтер

13

Бондарь Валентина Анатольевна

Бухгалтер

14

Власова Любовь Витальевна

Мемлекеттік сатып алу бойынша менеджер-менеджер по гос.закупкам.

15

Рогова Ольга Николаевна

Мемлекеттік сатып алу бойынша менеджер-менеджер по гос.закупкам.

16

Горбунова Нина Николаевна

Кадрлар бөлімінің меңгерушісі - зав.отделом кадров

17

Токтарбекова Рина Асхатовна

Кадрлар бөлімінің инспекторы(арнайы жұмыс бойынша)-инспект.по кадрам

18

Жакупова Айгерім Сейілханқызы

Оқу бөлімінің хатшысы – секретарь учебной части

19

Черябкина Ирина Петровна

Кітапханашы - библиотекарь

20

Ганиева Татьяна Ивановна

Медбике – медсестра

21

Каркенова Гулдана Болатовна

Оқытушы – преподаватель

22

Пушечникова Ольга Павловна

Оқытушы – преподаватель

23

Снежковская Галина Афанасьевна

Оқытушы – преподаватель

24

Бейникова Анна Васильевна

Оқытушы – преподаватель

25

Аубакиров Толепберген Зарубаевич

Оқытушы – преподаватель

26

Троценко Елена Леонидовна

Оқытушы – преподаватель

27

Елеусизова Сункар Жаксылыковна

Оқытушы – преподаватель

28

Селиванова Надежда Ивановна

Оқытушы – преподаватель

29

Туакбаева Айнур Ахметовна

Оқытушы – преподаватель

30

Аширбекова Камшат Бокеновна

Оқытушы – преподаватель

31

Аширбекова Женискул Бокеновна

Оқытушы – преподаватель

32

Пронина Надежда Николаевна

Оқытушы – преподаватель

33

Тұрсынова Назым Тұрсынқызы

Оқытушы – преподаватель

34

Ковалева Елена Федоровна

Оқытушы – преподаватель

35

Зуев Валерий Федорович

Оқытушы - преподаватель

36

Альжанов Асылбек Сабиржанович

Оқытушы – преподаватель

37

Черябкин Юрий Андреевич

Оқытушы – преподаватель

38

Чернов Олег Игоревич

Оқытушы – преподаватель

39

Плисс Светлана Васильевна

Оқытушы – преподаватель

40

Парфенова  Анна Алексеевна

Оқытушы – преподаватель

41

Бакиров Самат Еркинович

Оқытушы – преподаватель

42

Аханова Меруерт Женисовна

Оқытушы – преподаватель

43

Алиева Диана Жасұланқызы

Оқытушы – преподаватель

44

Сембаева Айгул Амантаевна

Оқытушы – преподаватель

45

Галунова Алла Викторовна

Оқытушы – преподаватель

46

Васёкина Татьяна Анатольевна

Әлеуметтік педагог-Соц.педагог

47

Окимишева Даржан Казимировна

Тәрбиеші - воспитатель

48

Натальченко Александр Вадимович

Жабдықтау бойынша инженер-инжен.по оборудованию

49

Павленко Иван Борисович

Бағдарламалық қамтамасыз ету инженері-инженер програм. обеспечения

50

Феоклистов Сергей Алексеевич

Механик

51

Жуков Сергей Иванович

лаборант

52

Рсалдинова Гульзана Жанатовна

лаборант

53

Фаттахова Антонина Сергеевна

лаборант

54

Власенко Василий Петрович

лаборант

55

Акынов Турганбек Накенович

лаборант

56

Жанабеков Али Жумагелдиевич

Заңгер-юрист

57

Коровина Наталья Нуркеновна

Аға шебер-старший мастер

58

Мусина Сауле Вахитовна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

59

Симкина Елена Владимировна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

60

Мигович Светлана Анатольевна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

61

Чистова Елена Васильевна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

62

Лебедева Нина Владимировна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

63

Шакирова Танзиля Артикваевна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

64

Чернова Анастасия Александровна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

65

Айтжанов Талгат Канатович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

66

Бунин Василий Васильевич

Ө/о шебері- мастер п/обучения

67

Ахметов Куаныш Асхатбекович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

68

Алишеров Нуржан Амантаевич

Ө/о шебері- мастер п/обучения

69

Антонов Павел Алексеевич

Ө/о шебері- мастер п/обучения

70

Алшинбаев Аманжол Каукенович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

71

Тусупов Ержан Асылханович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

72

Хуанган Аманжол

Ө/о шебері- мастер п/обучения

73

Садвокасов Жанат Оразгулович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

74

Кац Павел Петрович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

75

Досщанов Рамазан Капизович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

76

Пробст Владимир Владимирович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

77

Щербаков Михаил Витальевич

Ө/о шебері- мастер п/обучения

78

Мазин Хамит Тайкенович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

79

Жакин Ардак Дюсембекович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

80

Байзахова Гулжазира Турсиновна

Бас-аспазшы – шеф-повар

81

Балапанова Санагул Накыповна

Аспазшы – повар

82

Нурпеисова Нагима Тохташаевна

Аспазшы – повар

83

Скрипка Ирина Александровна

Қоймашы – кладовщик

84

Татарикова Ольга Ивановна

Қосалқы жұмыскер – подсобная рабочая

85

Маркив Любовь Николаевна

Комендант

86

Гербст Любовь Георгиевна

Кір жуатын машинананың операторы –оператор стиральных  машин

87

Кашубина Нина Васильевна

Вахтер

88

Пробст  Татьяна Андреевна

Вахтер

89

Удербаева Хазяр Габдейбаровна

Вахтер

90

Банзен Светлана Михайловна

Сыпырушы – уборщица

91

Ожигина Елена Юрьевна

Сыпырушы  - уборщица

92

Удербаева Раиса Аманжоловна

Сыпырушы  - уборщица

93

Акинина Нина Владимировна

Сыпырушы  - уборщица

94

Кусайнова Айгул Тлешовна

Сыпырушы  - уборщица

95

Милкина Надежда Аскаровна

Сыпырушы  - уборщица

96

Сембаева Дина Болатовна

Жатақхана күзетшісі – сторож общежития

97

Карева Нана Викторовна

Жатақхана күзетшісі – сторож общежития

98

Залуцкая Наталья Николаевна

Жатақхана күзетшісі – сторож общежития

99

Жупиков Александр Петрович

Слесарь-сантехник

100

Сулейменов Кайржан Сайдуович

Слесарь-сантехник

101

Кравчук Александр Иванович

Электрші - электрик

102

Ульрих Федор Робертович

Балташы – плотник

103

Кияшов Арман Рымкулович

Аула тазалаушы - дворник

104

Калашников Михаил Васильевич

КНС машинисі – машинист КНС

105

Цегельник Александр Петрович

КНС машинисі – машинист КНС

106

Стручков Олег Анатольевич

КНС машинисі – машинист КНС

107

Беркинбаев Кожабай Нурбайулы

КНС машинисі – машинист КНС

108

Бубнова Людмила Петровна

Күзетші  - сторож

109

Зинченко Надежда Кузьминична

Күзетші  - сторож

110

Лисина Ульяна Владиславовна

Күзетші  - сторож

111

Меерманова Сайлаугуль

Күзетші  - сторож

112

Смагулова Бораш Айткеновна

Күзетші  - сторож

113

Мурзалинов Кайрат Сабитович

Күзетші  - сторож

114

Пак Терентий Мундюнович

Күзетші  - сторож

115

Мартынов Виктор Александрович

Күзетші  - сторож

116

Аратаев Орал Темурханович

Күзетші  - сторож

117

Петелин Андрей Иванович

Күзетші  - сторож

118

Кудрявцев Александр Викторович

Күзетші  - сторож

1

Тенизбаева Менслу Мендигалиевна

Оқытушы – преподаватель

2

Битенов Бауыржан Мухитович

Оқытушы – преподаватель