Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

 

 

 

 

01.02.2018 ж. агротехникалық колледжі  қызметкерлерінің тізімі

Список работников агротехнического колледжа по состоянию на 01.02.2018 г.

  

Тегі, аты-жөні

Ф.И.О.

Лауазымы

Занимаемая должность

1

Галунов Валерий Парфенович

Директор

2

Шакирова Танзиля Артикваевна

Директордың ОӨЖ бойынша орынбасары-зам по УПР

3

Базарова Лаззат Есимовна

Директордың ОШЖ бойынша орынбасары-зам по УР

4

Алтыбекова Сауле Тохташавна

Директордың ОТЖ бойынша орынбасары-зам по УВР

5

Байсаринов Ергали Вахитович

Директордың кәсіптік оқыту бойынша орынбасары-зам по ПО

6

Колесникова Людмила Болеславовна

Дир. ақпараттық технологиялар бойынша орынбасары-зам по информ. технол.

7

Аратаев Орал Темурханович

Директордың ӘШБ бойынша орынбасары-зам по АХЧ

8

Горбунова Нина Николаевна

Кадрлар бөлімінің меңгерушісі - зав.отделом кадров

9

Байсаринова Толкын Абаевна

Әдіскер - методист

10

Кротова Любовь Александровна

Бас бухгалтер

11

Галунова Алла Викторовна

Оқу шеберханаларының меңгерушісі – зав.уч. мастерскими

12

Скрипка Игорь Николаевич

Оқу базасы меңгерушісі – зав.уч.базой

13

Пак Лаврентий Борисович

Оқу базасы меңгерушісі – зав.уч.базой

14

Милкина Сауле Тлеубекжановна

Жатақхана менгерушісі – зав. общежития

15

Ризничук Михаил Дмитриевич

Аға шебер – старший мастер

16

Ульрих Татьяна Валерьевна

Әлеуметтік педагог – социальный педагог

17

Власова Любовь Витальевна

Бухгалтер

18

Бондарь Валентина Анатольевна

Мемлекеттік сатып алу бойынша менеджер-менеджер по гос.закупкам

19

Досаева Назима Курмангалиевна

Кадрлар бөлімінің инспекторы(арнайы жұмыс бойынша)-инспект.по кадрам

20

Токтарбекова Рина Асхатовна

Кадрлар бөлімінің инспекторы(арнайы жұмыс бойынша)-инспект.по кадрам

21

Бубнова Людмила Петровна

Хатшы(іс жүргізуші) – секретарь (делопроизводитель)

22

Маканова Салтанат Койшибаевна

Аудармашы - переводчик

23

Черябкина Ирина Петровна

Кітапханашы - библиотекарь

24

Ганиева Татьяна Ивановна

Медбике – медсестра

25

Натальченко Александр Вадимович

Жабдықтау бойынша инженер-инжен.по оборудованию

26

Павленко Иван Борисович

Бағдарламалық қамтамасыз ету инженері-инженер програм. обеспечения

27

Ивахнюк Кристина Михайловна

Психолог

28

Окимишева Даржан Казимировна

Тәрбиеші - воспитатель

29

Абдрахманова Татьяна Абдрахмановна

Оқытушы – преподаватель

30

Аханова Меруерт Женисовна

Оқытушы – преподаватель

31

Бейникова Анна Васильевна

Оқытушы – преподаватель

32

Бодыков Данияр Жанабергенович

Оқытушы – преподаватель

33

Горлова Виктория Александровна

Оқытушы – преподаватель

34

Елеусизова Сункар Жаксылыковна

Оқытушы – преподаватель (в отпуске по уходу за ребенком)

35

Зуев Валерий Федорович

Оқытушы – преподаватель

36

Карпова Светлана Викторовна

Оқытушы – преподаватель

37

Ковалева Елена Федоровна

Оқытушы – преподаватель

38

Кукешев Асет Даулбаевич

Оқытушы – преподаватель

39

Лаврентьева Анастасия Николаевна

Оқытушы – преподаватель

40

Мазина Жазира Тайкеновна

Оқытушы – преподаватель

41

Нартя Марина Кузьминична

Оқытушы – преподаватель

42

Нурмуханова Жанар Мажитовна

Оқытушы – преподаватель

43

Орымбай Толқын Мұратқызы

Оқытушы – преподаватель

44

Пак Юрий Дончерович

Оқытушы - преподаватель

45

Плисс Светлана Васильевна

Оқытушы – преподаватель

46

Пронина Надежда Николаевна

Оқытушы – преподаватель (в отпуске по уходу за ребенком)

47

Пушечникова Ольга Павловна

Оқытушы – преподаватель

48

Селиванова Надежда Ивановна

Оқытушы – преподаватель

49

Слеменев Леонид Иванович

Оқытушы – преподаватель

50

Суниятова Гулдана Болатовна

Оқытушы – преподаватель

51

Троценко Елена Леонидовна

Оқытушы – преподаватель

52

Тұрсынова Назым Тұрсынқызы

Оқытушы – преподаватель

53

Чернов Олег Игоревич

Оқытушы – преподаватель

54

Черябкин Юрий Адреевич

Оқытушы – преподаватель

55

Алишеров Нуржан Амантаевич

Ө/о шебері- мастер п/обучения

56

Алшинбаев Аманжол Каукенович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

57

Антонов Павел Алексеевич

Ө/о шебері- мастер п/обучения

58

Ахметов Куаныш Асхатбекович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

59

Байсары Балаби Еғалиұлы

Ө/о шебері- мастер п/обучения

60

Бунин Василий Васильевич

Ө/о шебері- мастер п/обучения

61

Досщанов Рамазан Капизович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

62

Задорожная Анастасия Игоревна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

63

Кац Павел Петрович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

64

Лебедева Нина Владимировна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

65

Лысенко Евгений Николаевич

Ө/о шебері- мастер п/обучения

66

Магаметова Ольга Сергеевна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

67

Мазин Хамит Тайкенович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

68

Мартьянов Павел Константинович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

69

Мигович Светлана Анатольевна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

70

Мусина Сауле Вахитовна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

71

Ошанов Торехан Тельманович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

72

Пегачева Анна Сергеевна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

73

Пробст Владимир Владимирович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

74

Садвокасов Жанат Оразгулович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

75

Симкина Елена Владимировна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

76

Уксукбаев Галым Тулеутаевич

Ө/о шебері- мастер п/обучения

77

Феоклистов Алексей Петрович

Ө/о шебері- мастер п/обучения

78

Чернова Анастасия Александровна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

79

Чистова Елена Васильевна

Ө/о шебері- мастер п/обучения

80

Щербаков Михаил Витальевич

Ө/о шебері- мастер п/обучения

81

Пилипишен Валерий Иванович

Механик

82

Власенко Василий Петрович

лаборант

83

Блохин Алексей Олегович

лаборант

84

Жуков Сергей Иванович

лаборант

85

Парфенова Анна Алексеевна

лаборант

86

Рсалдинова Гульзана Жанатовна

лаборант

87

Фаттахова Антонина Сергеевна

лаборант

88

Клименко Мария Васильевна

Бас-аспазшы – шеф-повар

89

Байзахова Гулжазира Турсиновна

Аспазшы – повар

90

Нурпеисова Нагима Тохташаевна

Аспазшы – повар

91

Татарикова Ольга Ивановна

Қосалқы жұмыскер – подсобная рабочая

92

Скрипка Ирина Александровна

Қоймашы – кладовщик

93

Маркив Любовь Николаевна

Комендант

94

Гербст Любовь Георгиевна

Кір жуатын машинананың операторы –оператор стиральных  машин

95

Кашубина Нина Васильевна

Вахтер

96

Залуцкая Наталья Николаевна

Вахтер

97

Кандалова Зульфия Руслановна

Вахтер

98

Пробст  Татьяна Андреевна

Вахтер

99

Банзен Светлана Михайловна

Сыпырушы – уборщица

100

Кизкина Назира Ильясовна

Сыпырушы – уборщица

101

Слепцова Рима Васильевна

Сыпырушы – уборщица

102

Смагулова Бораш Айткеновна

Сыпырушы – уборщица

103

Функнер Елена Андреевна

Сыпырушы – уборщица  

104

Абилова Сауле

Жатақхана күзетші – сторож общежития

105

Сембаева Дина Болатовна

Жатақхана күзетші – сторож общежития

106

Карева Нана Викторовна

Жатақхана күзетші – сторож общежития

107

Агеев Николай Павлович

Слесарь-сантехник

108

Скосарев Иван Алексеевич

Слесарь-сантехник

109

Кравчук Александр Иванович

Электрші

110

Ульрих Федор Робертович

Балташы – плотник

111

Калашников Михаил Васильевич

Аула тазалаушы - дворник

112

Казыбеков Абылказы Тлюганович

Күзетші  - сторож

113

Беркинбаев Кожабай Нурбайулы

КНС машинисі – машинист КНС

114

Стручков Олег Анатольевич

КНС машинисі – машинист КНС

115

Цегельник Александр Петрович

КНС машинисі – машинист КНС

116

Лисина Ульяна Владиславовна

Күзетші  - сторож

117

Меерманова Сайлаугуль

Күзетші  - сторож

118

Мурзалинов Кайрат Сабитович

Күзетші  - сторож

119

Кенгерлинский Назиматдин Назашевич

Күзетші  - сторож

120

Алшеров Амантай Жазыбекович

Күзетші  - сторож

121

Пак Терентий Мундюнович

Күзетші  - сторож

122

Мартынов Виктор Александрович

Күзетші  - сторож

123

Пилипишена Лариса Михайловна

Күзетші  - сторож

 

Совместители

124

Сарсембаев Ерболат Урикович

Оқытушы – преподаватель